3 denní adaptační kurz

Tento adaptační kurz je koncipován tak, aby prostřednictvím týmových aktivit nastartoval dynamiku celé skupiny a tím i proces vzájemné spolupráce. Podporuje se tak rychlejší odhalení schopností a dovedností jednotlivce i celé skupiny.

Při společné aktivitě tak přirozeně dochází ke změnám v chování, postojích a mezilidských vztazích, které se v novém třídním kolektivu teprve utvářejí.

Žáci se tak mohou poznat mimo školní lavice – v situacích, které by ve škole nezažili. V předstihu si tak mohou vytvořit sociální vazby a lépe nalézt své místo v kolektivu, snadno si zvyknout na nové prostředí a co nejrychleji se zapojit do života školy.

Stručné informace

Délka kurzu: 3 dny (2 noci)
Předpokládaný počet žáků: 20 – 30
Pedagogický doprovod na třídu: 1 – 2

Harmonogram a složení aktivit se může v průběhu kurzu změnit v závislosti na dynamice a momentálních potřebách celé skupiny.

Samozřejmostí je následná úprava harmonogramu dle vašich požadavků. Přejete si začlenit některé z průřezových témat Vaší školy? Zařadit preventivní, ekologickou či jinou problematiku? S tím počítáme. Rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce.

separator
Předběžná kalkulace
Náklady na lektory, materiál a přípravu programu 1700 Kč / osoba
Strava – plná penze (5 jídel denně, pitný režim) 700 Kč / osoba
Ubytování, rekreační poplatky 800 Kč / osoba
Celkem na žáka 3200 Kč

Nejsme komerční subjekt. Narozdíl od konkurence si neúčtujeme za přípravu kurzu na míru žádné další poplatky.
Pedagogický doprovod (1 učitel / 15 žáků) má zajištěno ubytování a stravu zdarma. Doprava třídního kolektivu je v kompetencích školy.

Cena je orientační v závislosti na rekreačním středisku, počtu a věku žáků a dalších požadavcích školy.

to top button