Kdo jsme?

Adaptační a motivační kurzy realizuje nezisková organizace LEPORELO, z. s. Naším cílem je především pomáhat při vzdělávacích a volnočasových aktivitách nejen dětem a mládeži, ale také dalším věkovým skupinám, které na sobě chtějí aktivně pracovat.

Co děláme

Vytváříme a realizujeme vzdělávací kurzy, adaptační a motivační pobyty podle potřeb škol a školských zařízeních. Dále se věnujeme metodické podpoře a evaluaci vzdělávacích programů.
Energii vkládáme i do projektů v oblasti znevýhodněných dětí a mládeže, které mají z různých důvodů ztíženou možnost začlenit se do společnosti.

O LEPORELO, z. s.

LEPORELO jsme založili v roce 2010 jako občanské sdružení pro realizaci adaptačních kurzů a sociálních projektů.
Od té doby jsme ušli velký kus cesty.

Při svých aktivitách spolupracujeme zejména s Ústavem pedagogických věd Masarykovy univerzity, Pedagogikou Brno či Akademickým centrem osobnostního rozvoje.

Máme chuť a odhodlání se v oblasti vzdělávání  dále angažovat, rozvíjet se, a zlepšovat tak svoje dovednosti, které využíváme na pomoc druhým.”

Pavel Lorenc

předseda LEPORELO

to top button
Tyto stránky používají soubory cookies, které jsou využity pro sledování návštěvnosti těchto stránek. Veškerá data jsou anonymizována a nejsou využita pro žádné jiné účely. Pokud se rozhodnete nesouhlasit, nebudou využity ani tyto vaše anonymizované údaje. Souhlasím, Nesouhlasím.
509